گزارش سال ۲۰۱۶ توانمند سازی تجاری جهانی :: به دست آوردن پول و موفقیت در زندگی فردی

گزارش سال ۲۰۱۶ توانمند سازی تجاری جهانی

تعرفه تبلیغات در سایت
عنوان عکس
عنوان عکس
عنوان عکس
عنوان عکس
عنوان عکس

جستجوگر

یافته ها در جستجو

  امکانات وب

  برچسب ها

  گزارش سال ۲۰۱۶ توانمند سازی تجاری جهانی


  اقتصاد ایرانی:
  مجمع جهانی اقتصاد در گزارشی می نویسد: گزارش توانمند سازی تجاری جهانی برای سال ۲۰۱۶ در برهه ای از عدم اطمینان در عرصه تجارت جهانی منتشر می شود. این سال با امضای قرارداد همکاری دوسوی اقیانوس آغاز شد که با امیدهای روشنی درباره مشارکت سرمایه گذاری و تجارت در دو سوی اقیانوس اطلس همراه بوده است.

  اما در ماه نوامبر، و در بحبوحه رقابت های انتخاباتی ریاست جمهوری آمریکا و رای مردم انگلیس به خروج از اتحادیه اروپا، گفتمان ضد تجارت تقویت شده و باعث بوجود آمدن شکاف هایی میان اعضای سازمان تجارت جهانی گردید.

  البته تلاش های آزادسازی تجاری در دیگر مناطق همچنان ادامه یافت که از جمله می توان به شراکت اقتصادی فراگیر منطقه ای آسیا و منطقه آزاد تجاری قاره آفریقا و دیگر مذاکرات در این زمینه اشاره کرد. در میان این عدم اطمینان ها، بازرگانان و دولت ها به دنبال خط های راهنمایی بودند که بتوانند بفهمند کدام یک از جنبه های سیاست تجاری به خوبی کار می کنند و کدام یک کارایی ندارند.

  فراهم کردن این دیدگاه، هدف گزارش توانمند سازی تجارت جهانی است. فراهم کردن این شفاف سازی برای شهروندان در تعامل با گفت وگوهای تجاری حیاتی بوده و به آنها کمک می کند تا بفهمند که چه جنبه هایی از مذاکرات پیچیده برای زندگی آنها مهم بوده و به آنها کمک می کند تا دولت ها را مورد محاسبه قرار دهند.

  گزارش توانمند سازی تجاری جهانی از ابتدای فعالیت خود در سال ۲۰۰۷، بر اهمیت تسهیلات تجاری در ایجاد اصلاحات قاطعانه برای تولید کنندگان و مصرف کنندگان در سرتاسر جهان و به خصوص در کشورهای در حال توسعه تمرکز داشته است. با ایجاد اتحاد جهانی برای تسهیل تجاری، ایجاد کنندگان ویرایش گزارش سال جاری، تمرکز خود را بر علت های تسهیلات تجاری و فراهم کردن تمرکزهای بیشتر بر ایجاد کار در سرتاسر جهان قرار داده اند.

  در حالی که حدود ۱۰۰ کشور در سرتاسر جهان با مفاد توافقنامه تسهیلات تجاری سازمان تجارت جهانی موافقت کرده اند، این توافقنامه به اجرایی شدن بسیار نزدیک شده است. رسیدن به این هدف نیازمند همکاری عمیق بخش خصوصی و دولتی و مذاکراتی است که بر گام های عملی برای فائق آمدن بر موانع تجاری تمرکز داشته باشد.

  کانال تلگرامی ما

  https://telegram.me/joinchat/CpyMq0BT2QhELQqOq49UFg

  نویسنده : بازدید : 7 تاريخ : جمعه 27 اسفند 1395 ساعت: 22:16
  برچسب‌ها :
  اخبار و رسانه هاهنر و ادبیاترایانه و اینترنتعلم و فن آوریتجارت و اقتصاداندیشه و مذهبفوتو بلاگوبلاگ و وبلاگ نویسیفرهنگ و تاریخجامعه و سیاستورزشسرگرمی و طنزشخصیخانواده و زندگیسفر و توریسمفارسی زبان در دیگر کشورها ads-123