توانایی فروش در سکوت :: به دست آوردن پول و موفقیت در زندگی فردی

توانایی فروش در سکوت

تعرفه تبلیغات در سایت
عنوان عکس
عنوان عکس
عنوان عکس
عنوان عکس
عنوان عکس

جستجوگر

یافته ها در جستجو

  امکانات وب

  برچسب ها

  توانایی فروش در سکوت

  سمیه سلحشوری اردستانی
  فروش کاری است که هزاران نفر در طول روز انجام می دهند. هر " مکالمه " یک لحظه فروش است ، فرصتی مناسب برای بجا گذاشتن تأثیری ماندگار برای شخصی که صحبت می کند .

  اما یکی دیگر از ابزارهای فروش که توسط همه و حتی بیشتر از مکالمه استفاده می شود و بسیاری از مردم میزان اهمیت آن را نمی دانند "حضور " می باشد .

  حضور بسیار فراتر از " شما " است که بصورت فیزیکی حاضر هستید .
  بدان معنی است که شما چطور و چگونه می توانید خود را در هر شرایطی نشان دهید ، در واقع تعامل شما با مردم را نشان می دهد.
  حضور به معنای آن است که انسان ها می توانند میزان علاقه مندی شما به آنها و کسب و کارشان را درک و حس کنند و بتوانند شما را در یک بازی تصور کنند .

  توانایی شما برای نشان دادن حضوری موثر از خود یکی از ابزارهای قدرتمند فروش در سکوت است که اغلب دست کم گرفته می شود .
  حضور مفید یک مهارت احترام گذاشتن به خود و انسان های دیگر است . حضور موثر شما می تواند تأثیری ماندگار در ذهن و قلب دیگران ایجاد نماید و میزان تمایل برای تعامل و همکاری با شما را تحت تأثیر قرار دهد. به عبارت ساده تر ، اگر شما در جمعی حضور دارید و این حضور را می توانید به نحو موثر نشان دهید آنگاه مشتریان خود را یافته اید .

  " حضور " ترکیبی از رفتار ، زبان بدن و ظاهر است .حضور نه به معنای اینکه فقط باشید بلکه چون علاقه مند هستید حضور دارید و بعد احساسی حضور را که شور و شوق است به خوبی نشان میدهید مثلا در یک کارگاه آموزشی یا گوش دادن به یک سخنرانی ، شما دایما در حال ارسال پیام حضور خود هستید چه مثبت و چه منفی. اما چگونه می توان پیغامی درست را از حضور خود منتقل کرد و نتیجه مثبتی را دریافت کرد ؟!

  حضور زبان بدن است
  ارتباط چشمی ، مهارت شنیدن ، چگونه نشستن و نشان دادن علاقه مندی موثر می تواند حضوری ماندگار و موفقیت آمیزی را برای شما رقم زند ، شما از طریق زبان بدن می توانید سطح بالایی از حضور سازنده خود را نشان دهید .

  حضور آگاهی شخصی است
  انسان های موفق ، انسان های آگاهی هستند که می دانند چطور و چگونه در زمان های مختلف رفتار کنند ، آنان حضورشان را مسیولانه هدایت می کنند و از تمام تواناییشان در جهت معرفی صحیح خود استفاده می کنند. حضور چگونه به یاد آوردن خود با دیگران است

  " لباس برای موفقیت " موضوعی است که هیچ وقت از اهمیتش کم نشده است ، ظاهر خوب و مناسب ، احساس خوب را به همراه دارد و می تواند حضور شما را جلوه گر نماید .
  برای نشان دادن ظاهری آراسته نیاز به هزینه کردن زیاد نیست کافی است برای جزییات وقت کمی صرف نمایید .

  ظاهری مناسب این پیغام را به انسان ها می رساند که شما به خود اهمیت می دهید پس می توانید به آنان و خواسته هایشان نیز اهمیت دهید . حضور به معنای خیلی جدی بودن نیست

  انسان هایی که حضوری موفق دارند همواره دارای اعتماد به نفس قوی هستند ، نیاز نیست باهوش ترین فرد در جمع باشید کافی است به خودتان مسلط و مطمین باشید .
  انسان هایی که دایما در حال تلاش برای اثبات خود به دیگران هستند حضوری موفق نخواهند داشت آنان پیغامی اشتباه را ارسال می کنند .
  نام من چیست؟!
  آن دسته از انسان ها که به درستی و در زمان مناسب از نام افراد استفاده می کنند در واقع حضور خود را تأثیر گذارتر می سازنند . وقتی انسان ها نام خود را می شنوند ، حس اهمیت داشتن و اشتیاق را از گوینده دریافت می کنند .

  بطور مثال در ملاقات با انسان ها ، بجای گفتن " از ملاقات با شما خوشحالم " اگر نام شخص نیز همراه با این جمله بکار برده شود بسیار جذاب تر خواهد بود و یا اگر در مکالمه ای پس از دادن توضیحات می خواهیم مطمین شویم که شنونده منظور ما را متوجه شده است کافی است بجای جمله " آیا متوجه شدید ؟ " بگوییم " آقا / خانم ... آیا توضیحات من توانست کمکی به شما کند "
  شما با خطاب کردن انسان ها با نام هایشان آنها را به تعامل بیشتر دعوت می کنید .
  حضور شما همه چیز را درباره شما می گوید ، اینکه دوست دارید مردم شما را چگونه ببینند و ...
  هیچگاه پیغامی که حضور شما برای دیگران ارسال می کند را دست کم نگیرید و همواره تلاش کنید حضوری موثر، پر شور و عشق و همراه با انرژی مثبت داشته باشید .

  کانال تلگرامی ما

  https://telegram.me/joinchat/CpyMq0BT2QhELQqOq49UFg

  نویسنده : بازدید : 7 تاريخ : جمعه 1 ارديبهشت 1396 ساعت: 23:24
  برچسب‌ها :
  اخبار و رسانه هاهنر و ادبیاترایانه و اینترنتعلم و فن آوریتجارت و اقتصاداندیشه و مذهبفوتو بلاگوبلاگ و وبلاگ نویسیفرهنگ و تاریخجامعه و سیاستورزشسرگرمی و طنزشخصیخانواده و زندگیسفر و توریسمفارسی زبان در دیگر کشورها ads-123