همه چیز درباره انواع فین تک ها :: به دست آوردن پول و موفقیت در زندگی فردی

همه چیز درباره انواع فین تک ها

تعرفه تبلیغات در سایت
عنوان عکس
عنوان عکس
عنوان عکس
عنوان عکس
عنوان عکس

جستجوگر

یافته ها در جستجو

  امکانات وب

  برچسب ها

  همه چیز درباره انواع فین تک ها


  مترجم نسرین مهرعلیان / رئیس اداه توسعه عملیات بانکی راه دور بانک خاورمیانه

  در صنعت فین تک 5 روند رایج وجود دارد که در لینک ادامه به تفصیل به آنها می پردازیم:

  صنعت بانکداری
  بانک هایی در بازار فین تک ها فعال شده اند که نسبت به بازیگران بانکی قدیمی تر، منافع بسیار بیشتری برای ذینفعان دارند، مانند رهایی از محدودیت های فناوری و هزینه افتتاح شعبه. در نتیجه می توانند نرخ سود بالاتر روی سپرده ها یا نرخ پایین تر تسهیلات را به مشتریان خود پیشنهاد دهند. همچنین در ارائه سرویس هایی که نیازهای مشتریان را برآورده می کنند چابک تر هستند.

  سرمایه گذاری و سهام
  ابزارهای مشاوره ای به سه نوع دسته بندی می شوند ولی همه آنها یک هدف واحد دارند. شرکت های مستقل مانند Bettermen(معروفترین در ایالات متحده) از الگوریتم هایی برای توصیه سهام و مدیریت پورتفولیو استفاده می کند. دسته دوم، ابزارهای مشاوره ای ترکیبی، از تکنیک های برنامه ریزی شده همراه با توصیه های موردی برای مشتریان استفاده می کنند. و درنهایت، دسته سوم، شرکت های مستقل پیشرفته ای هستند که از الگوریتم های پیشرفته تری برای خلق و مدیریت پورتفولیو ها استفاده می کنند.

  صنعت بیمه
  فین تک های بیمه ای به دو گروه تقسیم می شوند: . تحول آفرین ها و توانمند ساز . تحول آفرین به شیوه غیرسنتی بیمه نامه خودشان را صادر می کنند. این شرکت ها توانایی این را دارند که بازار را از دست بازیگران قدیمی خارج کنند. در حالی که توانمندسازها، با همکاری شرکت های قدیمی بیمه تلاش می کنند عملیات سنتی را بهینه کرده و به شر کت های قدیمی بیمه کمک کنند از کانال های جدید به مشتریان سرویس دهند.

  خدمات بازارهای مالی و ارز
  فین تک هایی که بر روی Blockchain تمرکز دارند توانسته اند حجم زیادی از سرمایه هارا جذب کنند و بازیگران قدیمی تر باید فناوری دفتر کل مشترک را تجربه کنند.

  صنعت پرداخت
  بخش پرداخت از سایر حوزه های فین تک بسیار بالغ تر است و تعداد کمی از شرکت ها بازار را در دست دارند. برای مثال Paypal به صورت بلامنازع در راس شرکت های پراخت آنلاین در اروپا و ایالات متحده است در حالی که Alipay و Wechat در راس بازار چین قرار دارند.

  کانال تلگرامی ما

  https://telegram.me/joinchat/CpyMq0BT2QhELQqOq49UFg

  نویسنده : بازدید : 10 تاريخ : پنجشنبه 7 ارديبهشت 1396 ساعت: 9:30
  برچسب‌ها :
  اخبار و رسانه هاهنر و ادبیاترایانه و اینترنتعلم و فن آوریتجارت و اقتصاداندیشه و مذهبفوتو بلاگوبلاگ و وبلاگ نویسیفرهنگ و تاریخجامعه و سیاستورزشسرگرمی و طنزشخصیخانواده و زندگیسفر و توریسمفارسی زبان در دیگر کشورها ads-123