چهار ويژگي مديران موفق در سطح جهاني | بلاگ

چهار ويژگي مديران موفق در سطح جهاني

تعرفه تبلیغات در سایت

آخرین مطالب

امکانات وب

چهار ويژگي مديران موفق در سطح جهاني :

1 واضح کردن هدف (تمرکز بر هدف): هدف نقطه شروع است و موفقیت به معنی دستیابی به هدف می باشد. بنابراین تمرکز بر هدف و واضح بودن دلیل کار، مهمترین ویژگی یک مدیر است. برعکس آن مدیری است که هدف نمی گذارد، صرفاً به اتفاقات واکنش نشان می دهد و وقایع بیرونی مسیر او را تعیین می کنند.2 مهارتهای ارتباطی عالی: توانایی بیان واضح هدف و ایده ها برای دیگران، طوری که آنها شما را درک کنند، موافق شوند و طبق ایده شما عمل کنند توانایی مهم بعدی است. در مقابل آن مدیری است که ارتباطات واضحی ندارد، در صحبت هایش سوتفاهم ایجاد می شود، غیرمستقیم صحبت می کند و دلخوری به وجود می آورد.

3 مهارت برنامه ریزی منطقی: توانایی تحلیل وقایع و ایجاد یک برنامه مکتوب مفصل از اقدامات اجرایی برای دستیابی به هدف، به مؤثرترین شیوه ممکن. در مقابل آن مدیری است که بدون برنامه، با اتفاقات پیش می رود.

4 مدیریت منطقی تضادها: مدیران باید بتوانند شخصیت های مختلف را در تیم هماهنگ و هدایت کنند، طوری که به تقویت و تکمیل دیگر اعضا بیانجامد. همچنین بتوانند در موضوعات و موقعیت های دشوار، به خوبی بحث را پیش ببرند. در مقابل آن مدیری است که محیطی بهم خورده در شرکت دارد و افراد در مورد هم بد می گویند و زیرآب می زنند

کانال تلگرامی ما

https://t.me/eshghepool

...
نویسنده : بازدید : 12 تاريخ : پنجشنبه 25 خرداد 1396 ساعت: 7:47