فین تک چیست؟ :: به دست آوردن پول و موفقیت در زندگی فردی

فین تک چیست؟

تعرفه تبلیغات در سایت
عنوان عکس
عنوان عکس
عنوان عکس
عنوان عکس
عنوان عکس

جستجوگر

یافته ها در جستجو

  امکانات وب

  برچسب ها

  فین تک چیست؟

  فین تک اصطلاحی است ترکیبی ، از دو کلمه ی Financial و Technology یعنی ldquo;امور مالیrdquo; و ldquo;تکنولوژیrdquo;

  امروزه صاحبنظران حوزه مالی ، آینده صنعت بانکداری را در گرو رشد و توسعه چنین استارت آپ هایی می دانند ، شواهد بیانگر آن است که در جهان تمایل به سرمایه گذاری در این گونه شرکت ها افزایش پیدا کرده است.

  صنعت خدمات مالی و سرمایه گذاری از لحاظ حجم داده هایی که در عملیات روزمره تولید می کند و همچنین حجم اطلاعاتی که با هدف ایجاد تصمیم های موثر تجاری، تحلیل و پردازش می نماید بینظیر است. شرکت های فین تک با جمع آوری و تحلیل پیشرفته ی این داده ها و همچنین با بکارگیری تکنولوژی های خلاقانه باعث کاهش زمان و انرژی صرف شده جهت انجام امور مالی ، بانکی و خدمات سرمایه گذاری می شوند.

  استارتاپ های فین تک تقریبا در تمام زمینه های صنعت امور مالی و بانکی همچون بانکداری سنتی، کارت های اعتباری، امور پرداخت، وام های شخصی و کسب و کارها، بیمه، واسطه گری و مدیریت دارایی ها، و حتی تسهیلات خرید املاک و مستغلات در حال خلق خدمات نوین هستند.

  فین تک باعث شده تا حوزه های غیر جذاب و قدیمی در خدمات مالی احیا شده و بطور همزمان توجه بسیاری از طرف شرکتهای سرمایه گذاری خطر پذیر و سرمایه گذاران خصوصی را جلب نمایند.

  "فین تک" را آینده ی صنعت خدمات مالی و بانکداری میدانند

  کانال تلگرامی عشق پول،دنیای تجارت کلیک کنید

  نویسنده : بازدید : 3 تاريخ : سه شنبه 28 شهريور 1396 ساعت: 8:38
  برچسب‌ها : چیست؟,
  اخبار و رسانه هاهنر و ادبیاترایانه و اینترنتعلم و فن آوریتجارت و اقتصاداندیشه و مذهبفوتو بلاگوبلاگ و وبلاگ نویسیفرهنگ و تاریخجامعه و سیاستورزشسرگرمی و طنزشخصیخانواده و زندگیسفر و توریسمفارسی زبان در دیگر کشورها ads-123