از 35 سالگی به بعد از شغلتان متنفر می‌شوید! | بلاگ

از 35 سالگی به بعد از شغلتان متنفر می‌شوید!

تعرفه تبلیغات در سایت

آخرین مطالب

امکانات وب

از 35 سالگی به بعد از شغلتان متنفر می شوید!

زمانی که جین پرنس کار خود را برای یک شرکت فناوری بریتانیایی در نزدیکی کمبریج آغاز کرد، 50 سال داشت.وی می گوید: <<فکر می کنم خیلی خوش شانس بودم>> ولی او خوشحال نبود. او معتقد است محیط کار هر روز سخت تر و غیرشخصی تر می شود.

براساس بررسی بخش منابع انسانی شرکت رابرت هاف بریتانیا از دو هزار کارمند بریتانیایی، کارکنان پیرتر در مقایسه با همکاران جوان تر در محیط کار خود کمتر خوشحالند. یک نفر از شش کارمند بالای 35 سال بریتانیایی از کار خود ناراضی است و این میزان دوبرابر کارمندان زیر 35 سال است. نزدیک به یک سوم افراد بالای 55 سال نیز گفته اند از کار خود احساس رضایت نمی کنند، در حالی که 16 درصد از آنها اعلام کردند در محیط کار خود دوستی ندارند.

در این گزارش آمده است که قرار داشتن در جایگاه های عالی رتبه تر با خود استرسی به همراه دارد. درست است که حقوق بالاتر است اما هرچه مرتبه شغلی بالاتر می رود، زندگی روزمره گران تر می شود. کاری کوپر، محقق محیط کار مدرسه کسب وکار منچستر معتقد است، زمانی که شما موفقیت کاری به دست نمی آورید، کار برایتان خسته کننده می شود.از سوی دیگر تجربه زندگی به شما می گوید که خانواده از اهمیت بیشتری نسبت به کار برخوردار است.براساس نظرسنجی سازمان توسعه مهارت گروه سیتی و گیلدز، یک پنجم از کارگران بریتانیایی مسن تر معتقدند کارفرمایان آنها برای کارکنانشان در رده های سنی مختلف به طور برابر ارزش قائل نیستند، همچنین براساس گزارش کپیتا ریسورسینگ، یک سوم از کارکنان بالای 55 سال نیز احساس می کنند به خاطر کارکنان جوان تر کنار گذاشته خواهند شد. البته دلیل دیگری که افراد جوان تر نسبت به کارشان دلسرد نمی شوند، این است که آنها انتظارات کمتر و آرزوهای بزرگتری دارند.

بادنیک که در اولین تجربه کاری خود به شدت ترس از دست رفتن شغلش را داشت، می گوید: زمانی که شرایط شما کمی پایدارتر می شود، به اطراف خود نگاه می کنید و از خود می پرسید آیا واقعا از جایگاه شغلی خود رضایت دارم؟ با وجود این بازار کار در حال پیر شدن است. براساس برآورد دولت آمریکا در سال 2024 از هر چهار نفر نیروی کار حاضر در بازار کار ایالات متحده یک نفر بالای 55 سال خواهد داشت.>>

کانال تلگرامی عشق پول،دنیای تجارت کلیک کنید

سالگی,شغلتان,متنفر,میشوید,...
نویسنده : بازدید : 4 تاريخ : سه شنبه 28 شهريور 1396 ساعت: 8:38