برای شاد کردن همکارانتان تلاش کنید :: به دست آوردن پول و موفقیت در زندگی فردی

برای شاد کردن همکارانتان تلاش کنید

تعرفه تبلیغات در سایت
عنوان عکس
عنوان عکس
عنوان عکس
عنوان عکس
عنوان عکس

جستجوگر

یافته ها در جستجو

  امکانات وب

  برچسب ها

  برای شاد کردن همکارانتان تلاش کنید

  وجود اطرافیان شاد در محیط کار باعث شادی شما می شود . هر چه شما به افراد شاد نزدیک تر باشید، درصد بالاتری از شادی و انرژی مثبت ناشی از آن، نصیبتان می شود و در نتیجه تداوم یافتن این محیط شاد و پرانرژی است که بهره وری هم به نحو چشمگیری افزایش می یابد .


  با این همه، این احتمال وجود دارد که همیشه افراد شاد در اطرافمان نباشند، چون شادترین همکاران نیز روزهایی بد و سخت دارند و متکی بودن به آنها برای شاد کردن خود کافی نیست .


  بنابراین ما همیشه باید بکوشیم با تشویق دیگران به شاد بودن بر شادی خودمان بیفزاییم .  یکی از واقعیت های مربوط به فرآیند شاد کردن دیگران عبارتست از اینکه تلاش برای شاد کردن دیگران، حتی اگر موجب شادی آنها نشود، اثری مثبت و شادی بخش بر خود شما دارد.

  تحقیقات علمی دانشمندان نشان داده هنگامی که در حال خنداندن و روحیه دادن به دیگران هستید، ماده ای به نام <<ایندورفینز>> وارد جریان خونتان می شود که از آن به عنوان <<ماده شیمیایی که در ما احساس خوشی و سرزندگی پدید می آورد .>> یاد می شود . پس خیلی خوب است که همگان بیشتر مشوق شادی باشند تا مصرف کننده وگیرنده شادی.

  هزاران راه برای شادتر کردن دیگران وجود دارد:


  تعریف و تمجید از آنها، هدیه های کوچک و نه چندان گران قیمت دادن، داستان تعریف کردن، انجام کار گروهی، پیشنهاد روش هایی برای مقابله با استرس به ویژه در پروژه های سخت و گوش فرا دادن به مشکلات دیگران.


  این فهرست را می توان تا بی نهایت ادامه داد و این یک واقعیت است که هر چه برای شادتر کردن دیگران بیشتر تلاش کنید، شادی بیشتری نصیب خودتان خواهد شد .

  وقتی شما دیگران را به خندیدن و شاد شدن وادار می کنید، مثل این است که در کارش به او کمک می کنید و غیرمستقیم از او می خواهید از نگرانی و ناراحتی درباره کار و زندگی اش خودداری کند.


  اگر چنین شود، احساس رضایت و شادکامی شما نیز چند برابر خواهد شد .

  منبع: کتاب Work Happy Now

  کانال تلگرامی عشق پول،دنیای تجارت کلیک کنید

  نویسنده : بازدید : 1 تاريخ : يکشنبه 16 مهر 1396 ساعت: 5:30
  برچسب‌ها : همکارانتان,
  اخبار و رسانه هاهنر و ادبیاترایانه و اینترنتعلم و فن آوریتجارت و اقتصاداندیشه و مذهبفوتو بلاگوبلاگ و وبلاگ نویسیفرهنگ و تاریخجامعه و سیاستورزشسرگرمی و طنزشخصیخانواده و زندگیسفر و توریسمفارسی زبان در دیگر کشورها ads-123