چگونه می‌توانید جلوی یک محیط کاری سمی را بگیرید؟

تعرفه تبلیغات در سایت
عنوان عکس
عنوان عکس
عنوان عکس
عنوان عکس
عنوان عکس

جستجوگر

یافته ها در جستجو

  امکانات وب

  برچسب ها

  چگونه می توانید جلوی یک محیط کاری سمی را بگیرید؟

  یک نقطه خوب برای آغاز این است که مطمئن شوید همه کارمندان برای بهتر شدن شرایط سازمان تلاش می کنند و به دنبال این هستند که کارشان را به بهترین شکل انجام بدهند تا ترسی که در سازمان وجود داشت، از بین برود.

  اگر باز هم رفتارهای سمی مشاهده کردید، می توانید استراتژی های زیر را پیاده سازی کنید:

  ▪️برای ارزیابی محیط کار و عملکرد مدیران یا رهبری سازمان، نظرسنجی انجام بدهید. اگر مشکلی وجود داشت، منابع انسانی باید وارد عمل شود و سلامت سازمانی را ارزیابی کند.


  مدیران منابع انسانی باید ملاقات هایی ترتیب بدهند و از استعفای کارمندان خوب جلوگیری کنند.

  ▪️برای حذف کارمندانی که فضا را مسموم می کنند رفتارهایی مانند <<احترام>>، <<کار تیمی>> و <<اشتیاق>> را در فرایندهای ارزیابی عملکرد کارمندان درنظر بگیرید.

  ▪️برای آموزش مدیران و کارمندان هزینه کنید.

  ▪️زمانی که با یک همکار سمی برخورد دارید که بحث را به جدال تبدیل می کند، از فرد سومی بخواهید که جلسات را به صورت دقیق مستندسازی کند تا بتوانید خود را از عواقب کارها در امان نگه دارید.

  ▪️همه کارمندان باید ارزش ها و حد و مرزهای سازمان را بدانند. رفتار قابل قبول را برای آنها تعریف کنید و سپس در این مرزهای تعیین شده با کارمندان ارتباط برقرار کنید.

  ▪️با ترویج یک فرهنگ سالم و رعایت کردن ارزش های مشخص شده، مشکل را آشکار کنید و موارد نامطلوب مانند شایعه، زورگویی، خرا بکاری، بی احترامی و سرپیچی را محکوم کنید.

  هرچه اعضای گروه با جدیت بیشتری علیه رفتارهای سمی مبارزه کنند، بهتر می توانند شرایط شان را تغییر بدهند.

  منبع : Forbes

  کانال تلگرامی عشق پول،دنیای تجارت کلیک کنید

  نویسنده : بازدید : 1 تاريخ : سه شنبه 30 آبان 1396 ساعت: 22:37
  برچسب‌ها : میتوانید,بگیرید؟,
  اخبار و رسانه هاهنر و ادبیاترایانه و اینترنتعلم و فن آوریتجارت و اقتصاداندیشه و مذهبفوتو بلاگوبلاگ و وبلاگ نویسیفرهنگ و تاریخجامعه و سیاستورزشسرگرمی و طنزشخصیخانواده و زندگیسفر و توریسمفارسی زبان در دیگر کشورهاads-123