شبکه سازی چیست؟ چرا اهمیت دارد؟ چگونه انجام دهیم؟

ساخت وبلاگ
چکیده : شبکه و سازی و چه هست و چه نیست؟ نوشته شده در مهر 27, 1396 در شبکه سازی, فروش شبکه سازی چیست؟ و چ... با عنوان : شبکه سازی چیست؟ چرا اهمیت دارد؟ چگونه انجام دهیم؟ بخوانید :

شبکه و سازی و چه هست و چه نیست؟

نوشته شده در مهر 27, 1396 در شبکه سازی, فروش

شبکه سازی چیست؟ و چرا اهمیت و دارد؟ و چگونه و انجام و دهیم؟ و

توسط بیژن وثوقی


تابه حال به این فکر کرده اید که چرا موقعیت های شغلی بسیار مهم و عالی هیچ وقت با آگهی پر نمی شوند؟


و یا تابه حال به این فکر کرده اید که چرا برخی شرکت ها بدون شرکت در مناقصات همیشه پروژه هایی در دست انجام دارند؟

آیا در اطرافیانتان اشخاصی را دارید که همیشه پیشنهادهای شغلی بسیار خوبی برای آن ها وجود دارد؟


تنها کمتر از 50% فرصت های شغلی به آگهی های استخدامی تبدیل می شوند. این بدان معناست که تعداد بسیار زیادی از فرصت های شغلی بدون اینکه آگهی شوند، پر می شوند.


همان طور که متوجه شدید افراد موفق بهترین شغل ها را از طریق ارتباطات شخصی پیدا میکنند. این افراد با کمک شبکه سازی به پیشرفت دست یافته اند. این را فراموش نکنید که اگر میخواهید مسیری طولانی بروید تنها نمی توانید. به قول معروف <<یک دست صدا ندارد>>.


افرادی که شبکه قدرتمندی از روابط را دارند سرعت و کیفیت انجام کارها به مراتب برایشان بیشتر از بقیه افراد است. در دورانی که دیگران از بیکاری و کم درآمدی می نالند شما تنها با یک تلفن پیشنهاد شغلی و پروژه ها جدید می گیرید. اشتباه نکنید شبکه سازی هیچ کار خلاف و اشتباهی نیست برخی فکر می کنند این کار یعنی سوءاستفاده از موقعیت و یا برخی فکر می کنند شبکه سازی یعنی حق دیگران را خوردن. اما این حرف ها اشتباه است زیرا هرکسی می تواند شبکه سازی کند و به موقعیت و سن ربطی ندارد. من شبکه سازی و استفاده از شبکه ای از روابط قدرتمند را جادوی روابط عمومی و ارتباطات می دانم نه چیزی دیگر.

به سختی می توانیم کسی را پیدا کنیم که اهمیت شبکه سازی را انکار کند. همه می دانیم که شبکه سازی، می تواند به رشد و موفقیت ما کمک کرده و همچنین، انرژی و زمان مورد نیاز برای دستیابی به اهداف و خواسته ها را تا حد زیادی کاهش دهد.

کانال تلگرامی عشق پول،دنیای تجارت کلیک کنید

...
نویسنده : بازدید : 4 تاريخ : جمعه 7 دی 1397 ساعت: 4:57