چرا برلین، بهشت جوانان کارآفرین شده است؟ :: به دست آوردن پول و موفقیت در زندگی فردی

چرا برلین، بهشت جوانان کارآفرین شده است؟

تعرفه تبلیغات در سایت
عنوان عکس
عنوان عکس
عنوان عکس
عنوان عکس
عنوان عکس

جستجوگر

یافته ها در جستجو

  امکانات وب

  برچسب ها

  چرا برلین، بهشت جوانان کارآفرین شده است؟


  گلچینی از فرهنگ های گوناگون

  برلین گلچینی از فرهنگ های گوناگون است که زیر نظر قانون، زندگی مسالمت آمیزی را تجربه می کنند. در این شهر هرکس می تواند فرهنگ زادگاه خودش را داشته باشد، و یکی از علل اصلی تمایل مردم جهان به این شهر، برای کسب وکار است. این روزها وضعیت نامناسب مهاجرین سیلیکون ولی نیز مزید علت شده که برلین برای تبدیل شدن به پایتخت تکنولوژی دنیا بیشتر دیده شود.

  نیروی جوان

  برلین علاوه بر اینکه شهری زنده و پویا است، کارآفرینان جوان زیادی نیز دارد. میانگین سنی مدیران استارت آپی برلین، کمتر از ۳۵ سال است و این یعنی خلاقیت و انگیزه زیاد و روحیه تیمی مضاعف.

  علاوه بر این، از نظر اخلاق کاری و نظم تیمی، آلمانی ها فرهنگ قاعده مندتری دارند. یک فرهنگ تیمی که برخلاف تصور، نسبت به جاهای دیگر سرزنده تر است.

  موقعیت جغرافیایی

  موقعیت جغرافیایی برلین بسیار مناسب است، به طوریکه برای مدت طولانی آن را پل متصل کننده شرق و غرب می دانستند. این موقعیت پویایی بازار را برای این شهر به ارمغان آورده است و برلین را گذرگاه نوآوری و جریان های اقتصادی کرده است.

  کانال تلگرامی ما
  https://telegram.me/joinchat/CpyMq0BT2QhELQqOq49UFg

  نویسنده : بازدید : 5 تاريخ : چهارشنبه 18 اسفند 1395 ساعت: 16:43
  برچسب‌ها :
  اخبار و رسانه هاهنر و ادبیاترایانه و اینترنتعلم و فن آوریتجارت و اقتصاداندیشه و مذهبفوتو بلاگوبلاگ و وبلاگ نویسیفرهنگ و تاریخجامعه و سیاستورزشسرگرمی و طنزشخصیخانواده و زندگیسفر و توریسمفارسی زبان در دیگر کشورها ads-123