از بازار فناوری‌نانو در سال ۲۰۲۱ چه می‌دانید؟ :: به دست آوردن پول و موفقیت در زندگی فردی

از بازار فناوری‌نانو در سال ۲۰۲۱ چه می‌دانید؟

تعرفه تبلیغات در سایت
عنوان عکس
عنوان عکس
عنوان عکس
عنوان عکس
عنوان عکس

جستجوگر

یافته ها در جستجو

  امکانات وب

  برچسب ها

  از بازار فناوری نانو در سال ۲۰۲۱ چه می دانید؟

  بررسی های اخیر نشان می دهد که فناوری نانو در حال تأثیرگذاری روی اقتصادی جهانی است و شواهد حاکی از نرخ رشد دو رقمی بازار نانومواد، نانوابزارها و نانوادوات است. مؤسسه BCC Research در گزارش اخیر خود به تداوم رشد این حوزه درآمریکا اشاره داشته و اعلام کرده که اقتصاد جهان باید صنعت فناوری نانو را گسترش دهد.
  در این گزارش بازار نانومواد ( نانوذرات، نانولوله، نانو کامپوزیت ها و مواد نانوساختار)، نانوابزارها ( ابزارهای لیتوگرافی و میکروسکوپ های روبشی پیمایشی) و نانوادوات مورد بررسی قرار گرفته است.

  ارزش بازار جهانی فناوری نانو در سال ۲۰۱۶ رقم ۳۹.۲ بیلیون دلار بوده که با نرخ رشد ۱۸.۲ درصدی، به رقم ۹۰.۵ بیلیون دلار در سال ۲۰۲۱ خواهد رسید.
  بازار نانومواد از ۳۲.۵ بیلیون دلار در سال ۲۰۱۶ به ۷۷.۳ بیلیون دلار در سال ۲۰۲۱ خواهد رسید که این رقم حاکی از رشد ۱۸.۹ درصدی بازار این حوزه است.

  براساس اطلاعات منتشر شده در این گزارش، بازار نانوادوات از ۵۶.۵میلیون دلار در سال ۲۰۱۶ به ۱۹۵.۹ میلیون دلار در سال ۲۰۲۱ خواهد رسید که این حوزه نیز با رشد ۲۸.۲ درصدی مواجه خواهد شد.

  کانال تلگرامی ما
  https://telegram.me/joinchat/CpyMq0BT2QhELQqOq49UFg

  نویسنده : بازدید : 7 تاريخ : يکشنبه 22 اسفند 1395 ساعت: 8:28
  برچسب‌ها :
  اخبار و رسانه هاهنر و ادبیاترایانه و اینترنتعلم و فن آوریتجارت و اقتصاداندیشه و مذهبفوتو بلاگوبلاگ و وبلاگ نویسیفرهنگ و تاریخجامعه و سیاستورزشسرگرمی و طنزشخصیخانواده و زندگیسفر و توریسمفارسی زبان در دیگر کشورها ads-123