بیت کوین می‌تواند فرصت‌های شغلی زیادی در ایران ایجاد کند :: به دست آوردن پول و موفقیت در زندگی فردی

بیت کوین می‌تواند فرصت‌های شغلی زیادی در ایران ایجاد کند

تعرفه تبلیغات در سایت
عنوان عکس
عنوان عکس
عنوان عکس
عنوان عکس
عنوان عکس

جستجوگر

یافته ها در جستجو

  امکانات وب

  برچسب ها

  بیت کوین می تواند فرصت های شغلی زیادی در ایران ایجاد کند

  یک تحلیلگر آمریکایی گفت، شبکه پرداخت بیت کوین می تواند به ایران کمک کند تا اقتصاد داخلی و خارجی خود را توسعه دهد. وی افزود، این سیستم می تواند <<فرصت های شغلی زیادی>> در سراسر کشور ایجاد نماید.

  جان اوبله اظهار داشت: <<من احتمال می دهم که در طی چند سال آینده چند صد میلیون یا شاید چند میلیارد دلار بیت کوین و آلت کوین وارد اقتصاد ایران شود.

  اوبله گفت، من معتقدم راه های زیادی وجود دارد که بیت کوین و آلت کوین می توانند کمک زیادی به مردم، بنگاه های اقتصادی و بنگاه های خیریه ایران کنند. با استفاده از بیت کوین بنگاه های اقتصادی ایرانی می توانند کالاها و خدمات بیشتری را از طریق اینترنت در سطح بین المللی بفروشند. به محض اینکه شرکت ها پرداخت های بیت کوینی را قبول کنند، دیگر نگرانی ای در مورد بازگشت پولشان نخواهند داشت.

  اوبله گفت، زمانی که اولین بار بیت کوین در سال 2009 ایجاد شد، ارزش آن معادل 1.100 پنی بود. اما الان ارزش آن 1.150 دلار است. یکی از دلایل اصلی رشد ارزش این ارز دیجیتالی این است که مردم این سیستم را دوست دارند و هر روز افراد بیشتری از آن برای خرید و سرمایه گذاری استفاده می کنند. هرچه تقاضا برای بیت کوین افزایش یابد ارزش آن نیز بالاتر می رود.

  کشورها و بنگاه های اقتصادی اروپایی در بخش های مختلف اروپا می توانند از بیت کوین مانند پی پال به عنوان یک سیستم پرداخت استفاده کنند. بیت کوین مثل پی پال رویکرد تبعیض آمیز ندارد. دلیل اصلی این مسئله این است که قدرت و کنترل سیستم بیت کوین بر خلاف پی پال غیر متمرکز است.

  کانال تلگرامی ما


  https://telegram.me/joinchat/CpyMq0BT2QhELQqOq49UFg

  نویسنده : بازدید : 4 تاريخ : يکشنبه 27 فروردين 1396 ساعت: 5:36
  برچسب‌ها :
  اخبار و رسانه هاهنر و ادبیاترایانه و اینترنتعلم و فن آوریتجارت و اقتصاداندیشه و مذهبفوتو بلاگوبلاگ و وبلاگ نویسیفرهنگ و تاریخجامعه و سیاستورزشسرگرمی و طنزشخصیخانواده و زندگیسفر و توریسمفارسی زبان در دیگر کشورها ads-123