راز میلیاردر شدن از نظر استیو جابز | بلاگ

راز میلیاردر شدن از نظر استیو جابز

تعرفه تبلیغات در سایت

آخرین مطالب

امکانات وب

راز میلیاردر شدناز نظر استیو جابز

استیو جابز در یک جمله به خوبی تفاوت فکری میلیاردرها را با افراد عادی به تصویر کشید و ما در این نوشتار راز میلیاردر شدن از نظر استیو جابز را برای شما می گوییم.


طرز تفکر میلیاردرها با افراد عادی جامعه فرق دارد، و استیو جابز از این امر مستثنا نیست.


استیو جابز نابغه ای بود که با ثروتی حدود ۱۰.۲ میلیارد دلار دار فانی را وداع گفت، و این تفاوت از دیدگاه او در یک جمله خلاصه می شود: "هوش میلیاردری". در گفتمانی که با حضور استیو جابز برگزار شد، وی در پاسخ به این سوال که "تفاوت میلیاردرها با افراد عادی در چیست" پاسخی کوتاه داد که این تفاوت را به خوبی نشان می دهد.


موسس شرکت اپل در پاسخ گفت: "تمام چیزهایی که به آن زندگی می گویید از افرادی تشکیل شده که به هیچ عنوان از شما باهوش تر نیستند و شما می توانید تغییر ایجاد کنید، بر دیگران تاثیر بگذارید و چیزهایی را بسازید که توسط دیگران استفاده می شوند."


ماتیسون، یکی از سرمایه گذارانی که با میلیاردرها کار کرده است، در این رابطه می گوید: "میلیادرها به این حقیقت رسیده اند که جهان انعطاف پذیر است. افراد کاردان با تلاش می توانند به معنای واقعی جهان را تغییر دهند، برخلاف بقیه که فکر می کنند دنیا مفهومی ثابت و غیرمتغیر است و همه چیز به دست تقدیر رقم می خورد."


میلیاردرها از مغز خود کار می کشند و سعی می کنند برای مشکلات راه حل پیدا کنند. جابز در این باره می گوید: "میلیاردرها به هیچ وجه باهوش تر از بقیه نیستند، بلکه از مردم دیگر استراتژیک تر هستند. وقتی یک میلیاردر به پول نیاز دارد به این فکر نمی کند که آیا امکان کسب درآمد بیشتر وجود دارد یا نه، بلکه به دنبال راه حلی قطعی می گردد. هرچه اندیشه هایتان والاتر باشد، درآمد بیشتری کسب می کنید."

کانال تلگرامی عشق پول،دنیای تجارت کلیک کنید

میلیاردر,...
نویسنده : بازدید : 2 تاريخ : يکشنبه 16 مهر 1396 ساعت: 5:30