چرا باید برای توسعه یک استارتاپ از شتابدهنده کمک گرفت؟ :: به دست آوردن پول و موفقیت در زندگی فردی

چرا باید برای توسعه یک استارتاپ از شتابدهنده کمک گرفت؟

تعرفه تبلیغات در سایت
عنوان عکس
عنوان عکس
عنوان عکس
عنوان عکس
عنوان عکس

جستجوگر

یافته ها در جستجو

  امکانات وب

  برچسب ها

  چرا باید برای توسعه یک استارتاپ از شتابدهنده کمک گرفت؟

  1 استفاده از تجربیات دیگران:
  برای یاد گیری راهی بهتر از آزمون و شکست هم وجود دارد و آن استفاده از تجربه ی کسانی ایست که این مسیر را طی کرده اند و تخصص این کار را دارا میباشند.
  در سال ۲۰۱۳ نظر سنجی توسط MicroMentor ( یک سازمان کسب و کار مربیگری خصوصی ) کسب و کار های منتوری در آمد خود را ۸۳ ٪ افزایش داده بودند در حال که برای کسانی که منتور نداشتند این رقم ۱۶ ٪ بود که این در طول یک دوره از سال بود .
  در شتابدهنده تعداد زیادی از افراد حضور دارند که در تلاشند با در اختیار قرار دادن تجربیات خود موجبات موفقیت شما را فراهم کنند.و علاوه بر تجربیات افراد موفق , تیم ها در شتابدهنده در کنار هم از موفقیت ها و شکست ها و تجربیات یکدیگر نیز می آموزند.

  2 آموزش:
  بخش مهمی از وظایف شتابدهنده آموزش فشرده مسایلی به تیم هاست که در کسب و کار خود به آن نیاز دارند و اگر بخواهند خود به تنهایی یاد بگیرند احتیاج به صرف انرژی و وقت زیاد دارد و حتی میتوان گفت تشخیص مسایل ضروری از غیر ضروری میتواند چالشی باشد.
  بخش مهمی از موفقیت یک استارتاپ را مباحث کسب و کار مثل استراتژی ورود به بازار، شناخت مشتری، سنجش بازار، اعتبارسنجی ایده و جریان درآمدی تشکیل می دهد که اغلب به علت فنی بودن بنیان گذاران به این بخش توجه ویژه ای نمی شود و بخش کسب و کار یک استارتاپ معمولا از ضعف فاحشی برخوردار است. یک شتابدهنده خوب می تواند با توجه به امکانات و ارزش های متفاوتی این بخش از ضعف یک استارتاپ را پوشش دهد.


  3 فشردگی برنامه به شرکت های نوپا اجازه می دهد که واقعا ایده خود را تهیه کنند:
  هرکدام از ما تجربه کرده ایم که تصمیم به انجام کاری میگیریم ولی در حین عمل به هر دلیل سست شده و رها میکنیم و حتی اگر رها هم نکنیم با جدیت قبل در زمان مناسب انجام ندهیم. شتابدهنده با حضور و حمایت خود مانع از این اتفاق میشود.

  4 استفاده از حمایت شتابدهنده در برقراری ارتباط با مراکز دیگر: ارتباطات و شبکه گسترده از دیگر نیاز های استارتاپ ها در مراحل اولیه است که این نیاز به خوبی توسط یک شتابدهنده می تواند تامین شود.

  5 فضای کاری مناسب و شاد:
  فضای کاری اشتراکی از دیگر امکانات در طول دوره شتابدهی است، استارتاپ ها می توانند از محیط کاری مناسب که منجر به افزایش خلاقیت و بهره وری می شود استفاده کنند و در این محیط در کنار سایر تیم ها چالش های متفاوت و مهمی را تجربه کنند و از ریسک های متفاوت کسب و کار مطلع شوند.

  6 سرمایه اولیه برای بقا و رشد و استارتاپ :سرمایه اولیه یکی از نیازات مهم استارتاپ است که توسط شتابدهنده به خوبی براورده خواهد شد.

  کانال تلگرامی ما

  https://telegram.me/joinchat/CpyMq0BT2QhELQqOq49UFg

  نویسنده : بازدید : 7 تاريخ : يکشنبه 22 اسفند 1395 ساعت: 8:28
  برچسب‌ها :
  اخبار و رسانه هاهنر و ادبیاترایانه و اینترنتعلم و فن آوریتجارت و اقتصاداندیشه و مذهبفوتو بلاگوبلاگ و وبلاگ نویسیفرهنگ و تاریخجامعه و سیاستورزشسرگرمی و طنزشخصیخانواده و زندگیسفر و توریسمفارسی زبان در دیگر کشورها ads-123